-

Moda i styl Czy warto być sugar baby? - wady i zalety

Czy warto być sugar baby? – wady i zalety

Zastanawiałaś się chociaż przez moment, czy warto byłoby zostać sugar baby? Na blogach, youtube, czy Instagramie wiele osób opowiada swoje historie związane z byciem sugar baby, ale przyglądając się temu bliżej, ma to więcej wad czy zalet? Czy umiałabyś znieść bycie sugar baby?

Zalety bycia sugar baby

1. Finansowa stabilizacja

Gdy inni twoi znajomi studenci będą obgryzać paznokcie z nerwów, czy starczy im pieniędzy na zapłacenie czynszu, tobie nawet przez myśl nie przejdzie, że rachunki zostaną niespłacone. Twoje paznokcie natomiast będą świeżo po kosmetyczce, ubrane w najnowszy model rękawiczek Chanel, z kolejnym pierścionkiem wysadzany twoimi ulubionymi klejnotami. Co więcej zostanie ci jeszcze trochę pieniędzy do zaoszczędzenia.

2. Możliwość samorozwoju

Po co tylko zjeść rybę, skoro możesz nauczyć się ją łowić? Odpowiedni mężczyzna z chęcią przekaże ci swoją wiedzę i asy w rękawie, które warto mieć w branży w której się dorobił. Istnieje możliwość, że nawet wciągnie cie do gry i da początek twojej karierze.

3. Przygody

Wakacje na Majorce, weekend w Paryżu, no i kolacje w najlepszych włoskich restauracjach. Zawsze chciałaś wspiąć się na Lhotse, zobaczyć Wielki Kanion na żywo, czy pływać z delfinami? Sugar Daddy z chęcią ci to umożliwi.

4. Tony wolnego czasu

Nie będziesz musiała siedzieć za kasą w H&M, więc oprócz nauki pozostanie ci jedynie czas na samorozwój. Zapiszesz się na kurs z hiszpańskiego, wreszcie będziesz miała okazję chodzić na lekcje samby, gotować samemu, czy odwiedzić swoich rodziców chociaż raz na miesiąc, bo weekendy przecież masz wolne.

Wady bycia sugar baby

1. Sekrety

Nie oszukujmy się, większość Sugar Babies nie wykrzycza światu czym się zajmuje, a twój Sugar Daddy może mieć żonę, która niekoniecznie musi o was wiedzieć. Bliskie ci osoby zaczną się zastanawiać, skąd masz nagle tyle wolnego czasu, jakim cudem kupiłaś nowy samochód, czy jak na twoich uszach znalazły się kolczyki warte więcej niż twoja stara wypłata. Jedno kłamstewko, drugie kłamstewko, aż tu nagle się okaże, że całe twoje życie jest kłamstwem.

2. Twoja moralność może cię zjeść

Bycie Sugar Baby na pewno nie jest dla każdego. Jeżeli bardziej przejmujesz się opinią innych, czy możliwie przepłakanymi nocami żony twojego Sugar Daddy, niż możliwościami, które on ci daje, to nie jest „praca” dla ciebie. Uczucia między tobą a Sugar Daddy pojawią się prędzej czy później, ale i one mogą nie okazać się ułatwieniem.

3. Zależność

Niby masz tyle wolnego czasu, ale jednak to od twojego Sugar Daddy zależy, czy spotkacie się w weekend czy będziesz miała „wolne”. Bliskość, która się pojawi, będzie zmuszała cię czasem do spędzenia wieczorów na rozmowach, czy zarezerwowania piątków na wyjście do kin. W momencie zakończenia się waszego związku, chwilowo nie będziesz miała dochodu. Jednak przekonywać się może opieka, jaką Sugar Daddy może cię otoczyć.

4. Brak „prawdziwego” chłopaka

Mimo, że między wami może się pojawić nawet i miłość, a ty możesz szczerze polubić twojego Sugar Daddy, w większości wypadków nigdy nie weźmiesz go na obiad do rodziców, nie zwiążesz z nim przyszłości, nie założysz rodziny. Będzie to zawsze tylko słodkim romansem. Dla jednych to wada, dla drugich zaleta.

Najnowsze newsy

Znaki BHP – dlaczego należy je znać?

Przepisy bezpieczeństwa i higieny w pracy zapewniają odpowiednie warunki podczas wykonywania zadań przez pracowników oraz pomagają w sytuacjach awaryjnych....

Konfekcjonowanie frytury – o czym mowa w praktyce?

Frytki to jedna z najbardziej popularnych przekąsek na całym świecie. Ich przygotowanie wymaga jednak nie tylko umiejętności, ale również...

Folia stretch przezroczysta czy czarna – jakiej używać?

Folia stretch to jedno z najczęściej stosowanych opakowań do zabezpieczenia i transportu towarów. Jej podstawową funkcją jest utrzymanie towarów w stabilnym i bezpiecznym stanie w trakcie transportu....

Hurtownia budowlana – kto może z niej skorzystać?

Hurtownie budowlane to miejsca, gdzie można zaopatrzyć się w wszelkie materiały budowlane niezbędne do przeprowadzenia prac remontowych, budowlanych czy...

Logistyczna obsługa sklepów internetowych – na czym polega?

W dzisiejszych czasach zakupy online stały się normą. Wiele osób, zamiast tracić czas na stanie w kolejkach w sklepach...

Czy reklama na pojazdach jest skuteczna?

W strategii marketingowej najważniejsze jest, by dokładnie ją zaplanować, zanim wdroży się jakiekolwiek działania. Dobrze poprzedzić całość badaniami rynku, by przekonać...

Zobacz także

Zmywarka – czy warto ją kupić?

Nie od dziś wiadomo, że sprzęt AGD poprawia jakość...

Gdzie kupować materiały budowlane, aby nie stracić?

Wybór dostawcy materiałów budowlanych jest niezwykle ważny i pozwala...

POLECANE