W jaki sposób przebiega usuwanie wgnieceń bez lakierowania?

wgniecenie w samochodzie

Każdemu z nas na pewno zależy na tym, aby poruszać się autem sprawnym i bezpiecznym, komfortowym, jak również zadbanym. W tym celu stosujemy ekonomiczną jazdę, inwestujemy w regularne badania techniczne samochodu, jak również kupujemy dobrej jakości kosmetyki samochodowe. Dbanie o samochód to również korzystanie z pomocy doświadczonych mechaników, blacharzy, wulkanizatorów. Nowoczesne rozwiązania pozwalają również na usuwanie wgnieceń w karoserii, bez konieczności jej lakierowania.

Na czym polega usuwanie wgnieceń bez lakierowania?

Prowadząc samochód, niestety musimy liczyć się z ryzykiem uczestniczenia w kolizji bądź poważniejszym wypadku. Efektem, z którym często się spotykamy jest powstanie wgnieceń w karoserii. Ich tradycyjna naprawa jest dość czasochłonna i kosztowna, często nie przynosi również odpowiedniego efektu. Rozwiązaniem jest usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Taką usługę wykonują profesjonalne warsztaty blacharsko-lakiernicze.

Z usług blacharza możemy skorzystać w każdej chwili. Usługa polega na zastosowaniu metody PDR (z ang. Paintless Dent Repair). Zastosowanie specjalnych dźwigni, które umieszczane są wewnątrz karoserii, możemy w kilka godzin usunąć wszystkie wgniecenia i tego samego dnia wyjechać na miasto sprawnym autem. To duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Usuwanie wgnieceń przy pomocy dźwigni. Dlaczego to się opłaca?

Każdemu użytkowi samochodu, w przypadku, gdy jest on w auto serwisie, zależy na tym, aby szybko móc wrócić jazdy. Tradycyjne usuwanie wgnieceń zawsze związane jest z bardzo dużą ilością czasu oraz pracy, które trzeba poświęcić, aby osiągnąć odpowiedni efekt. Usuwanie wgnieceń nowoczesnymi metodami, a więc bezszkodowymi, minimalizującymi czynności, pozwala osiągnąć dużo lepsze efekty.

Usunięcie mniejszych wgnieceń może zajmować około godziny natomiast większych – do kilku godzin. Karoseria będzie wyglądała jak nowa, nie będzie problemów dotyczących odprysku lakieru, różnego rodzaju przebarwień, zarysowań.