Rolety rzymskie – co je wyróżnia?

Tradycyjną ozdobą okien były firany i zasłony. Obecnie, coraz więcej osób rezygnuje z tego typu dekoracji i wybiera zupełnie inne rozwiązania. Nowoczesne wnętrza, wymagają nowoczesnych rozwiązań. Na tle różnych rozwiązań, wyróżniają się rolety rzymskie. Posiadają liczne zalety, których nie mają inne produkty. Jakie to zalety?

Czym jest roleta rzymska?

Rolety rzymskie uznawane są za jedne z najbardziej praktycznych osłon okiennych. Wykonane z materiału, stanowią praktyczną osłonę przed światłem, gdy śpimy czy odpoczywamy. Są również bardzo elegancką i oryginalną ozdobą naszych okien. Rolety rzymskie w Chorzowie, wyróżniają się tym, że po zwinięciu, tworzą dekoracyjną falbankę. Rolety rzymskie charakteryzują się pięknym kaskadowym układem tkaniny, która tworzy fałdy lub falbany podczas podnoszenia.

Czym wyróżniają się rolety rzymskie?

Rolety rzymskie są produktem bardzo wszechstronnym. Wykonane są z materiałów naturalnych, takich jak bawełna lub syntetycznych. Materiał, z którego wykonane są rolety może być całkowicie lub częściowo zaciemniający.  Żaluzje fasadowe w Bytomiu to dekoracja okna, która z powodzeniem może zastąpić firany. Rolety występują w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z powodzeniem dobierzemy je do naszych preferencji. Rolety występują w wielu rodzajach. Mamy dekoracyjne rolety woalowe lub rolety zaciemniające czy rolety dzień noc.

Rolety rzymskie dopasowywane są na wymiar. Dzięki temu pełnią funkcję zasłaniającą i dekoracyjną. Swoim wyglądem pasują do wnętrz w stylu boho, jak i nowoczesnych skandynawskich aranżacji. Nadają pomieszczeniu nuty elegancji i glamour. Rolety rzymskie są proste w montażu i użytkowaniu. Nie ma skomplikowanego mechanizmu obsługi. Największym atutem rolet rzymskich jest możliwość zamówienia ich na wymiar. Dzięki temu dopasujemy je do każdego okna, zarówno tego dużo, jak i małego okna dachowego.

Rolety rzymskie to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Jeśli chcemy urozmaicić nasze wnętrze i pozbyć się tradycyjnych, sztampowych firan czy zasłon, rolety rzymskie to doskonały wybór.