Powiększanie biustu

jak powiekszyc biust

Jeśli któraś z nas nie akceptuje swoich piersi, które dla wielu kobiet są przecież najważniejszą częścią ciała, to może zdecydować się na zabiegi chirurgiczne. Natomiast dla kobiet, które nie chcą poddawać się zabiegom chirurgicznym zostały stworzone kremy oraz kosmetyki, które ujędrniają piersi oraz powodują ich wizualne powiększenie. Powiększanie piersi przez naturalne metody powiększania biustu jest propozycją dla każdej kobiety, która nie akceptuje w pełni swojego biustu.

Powiększanie biustu – jakie są metody?

 • Inwazyjne – możemy zaliczyć do tej kategorii na przykład operację plastyczną. Są to wszystkie metody powiększania biustu, które zmieniają nasze ciało na stałe.
 • Oraz nieinwazyjne metody, czyli powiększanie biustu bez operacji. Bezoperacyjne powiększanie biustu cieszy się dużą popularnością, szczególnie w przypadku kobiet, które nie chcą poddać się zabiegowi chirurgicznemu. Poniżej podano wiele przykładów sposobów na powiększenie biustu naturalnymi sposobami.

Pierwszym takim zabiegiem jest masaż, który wygląda następująco:

 1. Masaż należy rozpocząć delikatnym ugniataniem okolic biustu, czyli barków, ramion i nasady piersi. Następnym krokiem będzie głaskanie dekoltu i powolne schodzenie między piersi – na mostek. Można zastosować odpowiedni krem powiększający do biustu, który sprawi, że masaż będzie przyjemniejszy i efektywniejszy.
 2. Teraz przejdź do głaskania piersi. Zaczynaj od brodawki i masuj pierś tak, jakby była podzielona na ćwiartki. Należy to robić subtelnie i delikatnie czterema palcami, oprócz kciuka. Ta czynność powinna być płynna i w równym tempie.
 3. Kolejnym krokiem będzie masaż wykonywany palcami wskazującym i środkowym polegający na długich pociągnięciach od środka do zewnątrz piersi.
 4. Następny jest masaż przypominający mieszanie. Polega na chwyceniu piersi całymi dłońmi w taki sposób, aby sutek znalazł się w „okienku”. Teraz należy lekko skręcać pierś, zachowując przy tym delikatność i wyczucie. Ten masaż jest bardzo ważny, ponieważ pomaga pozostać piersiom na swoim miejscu oraz ujędrnia.
 5. Teraz należy delikatnie uciskać piersi wszystkimi palcami. Uciskamy całą powierzchnię piersi, a na koniec ucisk zmieniamy w wykonywanie maleńkich kółek, które stopniowo powiększamy. To ostatni element naszego masażu.

Taki masaż najlepiej będzie działał, jeśli wykorzystamy do niego również krem powiększający do biustu. Naturalne powiększanie biustu to przede wszystkim masaże, więc warto zainteresować się tą metodą.

Drugim zabiegiem są ćwiczenia

Są to ćwiczenia, które mają za zadanie wzmocnić mięśnie klatki piersiowej oraz ramion. Mogą to być pompki w damskiej wersji, czyli podparte na kolanach oraz ćwiczenie następujące:

 1. Najpierw należy położyć się na podłodze, a do dłoni wziąć dwa ciężkie przedmioty – na przykład butelki wody – następnie należy wykonywać ruch od klatki do wyprostu ramion.

Kremy na powiększenie biustu, czyli bardzo skuteczny zabieg nieinwazyjny

Skład odpowiedniego kremu na ujędrnienie biustu powinien wyglądać następująco:

 • Mieszanka ziołowa jest najważniejszym składnikiem, ponieważ zapewnia naturalne pobudzenie dla naszego organizmu.
 • Kofeina gwarantuje poprawę napięcia skóry oraz lepsze dotlenienie jej naczyń krwionośnych.
 • Ceramide 6 to rodzaj tłuszczu, lipidu, który gwarantuje utrzymanie wody warstwie rogowej skóry, więc podtrzymuje nawilżenie.

Są to najważniejsze składniki kosmetyku powiększającego piersi.

Kremy oraz ćwiczenia – najlepsze sposoby

Najlepszym sposobem na powiększenie piersi są ćwiczenia oraz kremy, ponieważ są one sprawdzone oraz posiadają wiele pozytywnych opinii na swój temat w internecie.

Podsumowanie

Możemy zapewnić, że stosowanie kremów oraz ćwiczeń w celu powiększenia piersi zapewni nam zadowalający efekt.