-

Zdrowie i Uroda Leczenie erekcji falą uderzeniową – dla kogo?

Leczenie erekcji falą uderzeniową – dla kogo?

Kłopoty ze wzwodem zdarzają się mężczyznom w każdym wieku. Do przywrócenia funkcji seksualnych nie potrzeba jednak leków lub operacji. Wystarczy nowatorskie leczenie erekcji falą uderzeniową.

Skąd się biorą problemy z erekcją?

Przyczyną problemów z erekcją prącia jest zaburzenie działania naczyniowego śródbłonka prącia. Rozwiązaniem problemów mężczyzn borykających się z tą przypadłością jest leczenie erekcji falą uderzeniową. Rezultatem dysfunkcji jest zmniejszony przepływ krwi do ciał jamistych. To właśnie one odpowiadają za wzwód.

Objawem niedostatecznego dopływu krwi jest kłopot z osiągnięciem erekcji lub jej całkowity brak. Zabieg jej leczenia falą uderzeniową jest całkowicie bezinwazyjny. Co więcej, zapewnia trwałe przywrócenie funkcji seksualnych. Tym samym jest skuteczniejszy niż wstrzykiwanie dodatkowych ciał jamistych i doustne inhibitory fosfodiesterazy.

Jak przygotować się do zabiegu leczenia erekcji?

Od pacjenta urolog nie wymaga specjalnego przygotowania się do zabiegu. Niezbędne jest jednak sprawdzenie, czy nie cierpi on na inne choroby. Jedną z przyczyny problemów ze wzwodem może być uszkodzenie żyły jądrowej. Skutkiem jest jej zator.

W takim przypadku urolog kieruje pacjenta na stosowny zabieg. Udrożnienie żyły jądrowej wykonują kliniki w całej Polsce. Pacjenci mogą zdecydować się np. na usunięcie żylaków powrózka nasiennego w Krakowie.

Androlog wykluczy ewentualne infekcje bakteryjne, które również mogą być powodem kłopotów z funkcjami seksualnymi. W trakcie badań wstępnych lekarz sprawdza również, czy u mężczyzny nie rozwija się nowotwór prostaty.

Jaki jest przebieg leczenia erekcji falą uderzeniową?

Zabieg leczenia erekcji falą uderzeniową jest krótki. Urolog wykonuje go przy pomocy maszyny emitującej impuls o niskiej częstotliwości. Trwa on 10 milisekund. To wystarcza, by fala rozeszła się po organizmie pacjenta z prędkością 1540 m/s.

Dzięki temu zabiegowi wzrasta produkcja nowych naczyń krwionośnych. Tym samym intensyfikuje się przepływ krwi do ciał jamistych. Trwałe pobudzenie produkcji krwinek pozwala na prawidłowe osiąganie wzwodu.

Najnowsze newsy

Czym wyróżnia się wycieraczka przemysłowa?

Niektóre zastosowania dla firm muszą znacząco różnić się od tych, które występują w domach i w ten sposób zapewnia...

Auto złom – dlaczego jest tak popularny?

Większość samochodów osobowych prędzej czy później będzie musiało zostać oddane do auto kasacji. Wynika to z wielu powodów, wśród...

Do czego służą przenośniki taśmowe spożywcze?

Przenośniki taśmowe spożywcze są konstrukcjami, które działają w pełni automatycznie. Dzięki temu zyskały uznanie firm, które stawiają na nowoczesne...

Spadek po rodzicach – jak wygląda jego dziedziczenie?

Okazuje się, że dziedziczenie po rodzicach występuje bardzo często. Dziecko ma prawo do zachowku nawet wtedy, gdy nie zostało...

Gdzie stosuje się farby termowrażliwe?

Zastosowanie farb termowrażliwych ogranicza się właściwie jedynie do przemysłu kolejowego. Warto wiedzieć, że w ich przypadku funkcje dekoracyjne to...

Blachy trapezowe – właściwości i zastosowanie

Blachy trapezowe to jedne z najpopularniejszych pokryć dachowych. Są znacznie grubsze od tradycyjnej blachodachówki. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe...

Zobacz także

Najważniejsze zasady zdrowego odżywiania

Zdrowe odżywianie się stało się niejako modą. Wiele osób...

Jak prawidłowo konserwować maszyny w hali?

Prawidłowa konserwacja wszystkich urządzeń produkcyjnych czy pakujących to podstawowa...

POLECANE