Tanie gadżety reklamowe, które wyglądają świetnie – oto nasze TOP 5!

tanie gadzety

Prowadzenie firmy wiąże się także z działaniami marketingowymi. Gadżety reklamowe to całkiem ciekawe uzupełnienie, które wpływa na wzrost zainteresowania potencjalnych klientów. W tym artykule przedstawiamy 5 propozycji, które według nas są najlepsze. Na co warto zwrócić uwagę? Koniecznie sprawdź, jakie gadżety reklamowe są warte Twojej uwagi!

Gadżet reklamowy wcale nie musi być drogi!

Myślisz, że gadżety reklamowe to duży wydatek? Nic bardziej mylnego. Zamawiając ich większą ilość, płacisz za nie mniej. Co ciekawe, koszt jednej sztuki prostego gadżetu zaczyna się nawet od kilkunastu groszy. Warto więc pomyśleć o takim rozwiązaniu. Dlaczego? Przy bardzo małych nakładach finansowych będziesz mógł pozyskać nowych klientów.

Czy za małe pieniądze dostaniemy ciekawe gadżety reklamowe na zamówienie?

Niekoniecznie. Gadżety reklamowe na zamówienie wbrew pozorom nie są ogromnym wydatkiem. Planując budżet przedsiębiorstwa, warto określić konkretną kwotę, którą będzie można w tym celu wykorzystać. Mimo że na początku zakup takich akcesoriów promocyjnych może wydawać się nieuzasadnioną inwestycją, to wiele firm szybko przekonało się już o błędności takiego rozumowania. O tym, dlaczego warto zdecydować się na taki zakup przeczytasz we wpisie o gadżetach reklamowych.

Klasyczne gadżety promocyjne, czyli zawsze przydatny długopis

Gadżety promocyjne, które są użyteczne to ogromna zaleta dla potencjalnych klientów. Nieważne czy chcesz podarować taki element przedstawicielu firmy, z którą współpracujesz czy też klientowi detalicznemu. Długopis z logo Twojej firmy to przede wszystkim element, który przydaje się każdego dnia. Dzięki temu potencjalny klient, korzystając z takiego długopisu, za każdym razem przypomni sobie nazwę firmy.

Notatnik, czyli gadżet reklamowy dla zorganizowanych

Bardzo ciekawą opcją są notatniki. Zasada marketingowa jest bardzo podobna jak ta, którą opisaliśmy w akapicie powyżej. Przede wszystkim Twój klient będzie o Tobie pamiętał, bo na każdej stronie notatnika będzie mógł zobaczyć Twoje logo. Natomiast sam notes to praktyczny produkt, który również ułatwia życie. Warto pomyśleć o oryginalnej i nienachalnej okładce. Dobrze, by logo nie zajmowało całego wolnego miejsca, a jedynie pewną wyznaczoną strefę. Doda to gadżetowi nieco elegancji.

Osłonka na kamerkę w laptopie

To coraz bardziej popularny gadżet reklamowy na zamówienie. Oprócz tego, że jest użyteczny, to jednocześnie w nienachalny sposób będzie pokazywać Twoje logo. Wszystko to za każdym razem, gdy Twój klient będzie korzystał ze swojego laptopa.

Gniotki antystresowe

Tanie gadżety reklamowe nie muszą być nudne! Oprócz kubków, czapek czy koszulek można również zakupić gniotki antystresowe. To bardzo przyjemne urozmaicenie szarej codzienności i coś, co ucieszy sporą część dorosłych. Jest to przy okazji sprawdzony sposób, by – dzięki Twojej firmie – rozładować czasem napiętą atmosferę u ważnego partnera biznesowego.

Mini latarka

Czasami każdy z nas potrzebuje takiego sprzętu. To szczególnie dobra opcja dla firm zajmujących się elektroniką, jednak jeśli wiecie, że szef firmy, z jaką chcecie ubić interes, jest na przykład grotołazem lub wielkim fanem surwiwalu, to na pewno doceni taki personalizowany podarunek.

Każde działanie, które zwiększy sprzedaż, jest na wagę złota. Gadżet reklamowy to bardzo dobre rozwiązanie, które potrafi zaktywować klientów. Warto po nie sięgać i cieszyć się z pozytywnych efektów, jakie mogą one przynieść przedsiębiorstwu.