Fasony torebek, które powinna znać każda kobieta!

Listonoszka, kuferek, a może worek? Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie rodzaje fasonów torebek warto znać, sprawdź przygotowaną przez nas listę. Znajdziesz na niej modne i oryginalne torebki, które będą świetnym wyborem na wiele okazji!

Torebka kopertówka – ponadczasowa torebka wizytowa

To jedna z najpopularniejszych torebek wizytowych, która wybierana jest przez kobiety na wiele okazji, między innymi na wesela, bankiety czy na bale.

Kopertówka charakteryzuje się fasonem podobnym do koperty, dlatego jest ona najczęściej dość płaska i ma zapięcie w formie klapki na przedzie. Najczęściej kupowana jest w kolorze czarnym.

Torebka listonoszka – w małym i dużym wariancie

Listonoszki to również chętnie kupowane damskie torebki, które mogą sprawdzić się podczas wielu okazji.

Duże listonoszki najczęściej wybierane są do pracy albo na uczelnię. Wtedy mogą one zapewnić odpowiednią przestrzeń do przechowywania potrzebnych przedmiotów. Z kolei mniejsze listonoszki dobrze nadają się na imprezy lub spotkania. Również to popularne torebki na wakacje. Warto sprawdzić produkowane przez firmę Ego torebki – https://albinatorebki.pl/marka/ego/ która oferuje je w wielu pięknych kolorach.

Listonoszki mogą być wyposażone w pasek, ale obecnie bardzo popularne są również modele wyposażone w łańcuszek.

Torebka kuferek – elegancka i praktyczna torebka damska

Kuferki są rodzajem damskich torebek, które wyglądają bardzo elegancko i są jednocześnie bardzo pojemne, więc mogą sprawdzić się wtedy, gdy trzeba mieć przy sobie więcej przedmiotów pod ręką.

Damskie kuferki o formacie A4 doskonale nadają się do noszenia do pracy albo na uczelnię. Można wtedy nosić w nich dokumenty czy książki. Te mniejsze będą z kolei bardzo dobrym wyborem na spotkania ze znajomymi lub przyjęcia.

Torebka shopper – duża i poręczna torba

Shoppery to damskie torebki, które wyglądają jak torby na zakupy. Są duże i poręczne, dlatego mogą świetnie sprawdzić się wtedy, gdy poszukiwana jest torebka w większym wariancie.

Torebki shoppery są dostępne jako usztywniane albo jako nieusztywniane. Elegancko wyglądają te wykonane ze skóry naturalnej licowej.

Torebka worek – kobiecy dodatek w stylu boho

Worki to damskie torebki, które są na górze ściągane za pomocą sznurka albo rzemienia. Świetnie wpisują się w stylizację boho, dlatego wtedy, gdy lubisz je nosić, taki model również powinien znaleźć się w Twojej garderobie.

W sprzedaży można znaleźć też damskie torebki worki z tkaniny, które są popularne na lato. Świetnie sprawdzają się wtedy do noszenia potrzebnych rzeczy podczas wakacyjnych wojaży.